Menu


Speellijst 11 maart 2018

Eerste uur

Schubert, Franz
Ellens Gesang III (Ave Maria)
Barbara Bonney

Haydn, Joseph 
Symfonie Nr. 94 in G (Paukenslagsymfonie)
Orchestra of the 18th Century
Frans Brüggen

Rossini, Giaochino
Il Barbiere Di Siviglia, Largo al Factotum (Figaro)
London Philharmonic Orchestra
Sherrill Milnes

Bach, Johann Sebastian
Brandenburgse Concerten Nr. 5, BWV 1050: III. Allegro
Ars Revivida Ensemble
Milan Munclinger

Doga, Eugene
Waltz (My Sweet and Tender Beast)
Russian State Symphonic Orchestra of Cinematography
Sergey Skripka

Williams, John
The Hologram/Binary Sunset
London Symphony Orchestra
John Williams

Verdi, Giuseppe
La Traviata, Libiamo Nelieti Calici
Nurnberg Symphony Orchestra
Alexander von Pitamic

Tsjaikovski, Pjotr Iljitsj
De Notenkraker, Danse Russe Trepak
London Festival Orchestra
Alberto Lizzio

Tweede uur

Delibes, Léo
Lakmé, Tu M'as Donné Le Plus Doux Rêve
Monte-Carlo Philharmonic Orchestra
Richard Bonynge, Joan Sutherland, Alain Vanzo

Mozart, Wolfgang Amadeus
Pianoconcert Nr. 21 (Elvira Madigan) II. Andante
Concentus Hungaricus
András Ligeti, Jenő Jandó

Bellini, Vincenzo

Norma, Casta Diva
London Philharmonic Orchestra
Charles Mackerras, Renée Fleming

Telemann, Georg Philipp
Concert voor Altviool in G, TWV 51:G9
Festival Strings Lucerne
Rudolf Baumgartner, Ulrich Koch

Bach, Johann Sebastian
Jesus Bleibet Meine Freude, BWV 147
Bambini di Praga, Jan Kalfus, Miroslav Kejmar
Bohumil Kulínský

Mozart, Wolfgang Amadeus
Sonate voor Piano, Quatre Mains in C groot, Allegro
Lucas Jussen, Arthur Jussen

Tiersen, Yann
Les Jours Tristes
Yann Tiersen & The Divine Comedy


Speellijst 4 maart 2018

Eerste uur

Grieg, Edvard
Peer Gynt Suites, Morgenstummung
Oslo Folharmonisch Orkest
Esa-Pekka Salonen

Sibelius, Jean
Karelia Suite
Philharmonia Orchestra
Vladimir Asjkenazi

Schubert, Franz
Impromptus 4
Alfred Brendel

Mozart, Wolfgang Amadeus
Serenade voor Strijkers (Eine Kleine Nachtmusik)
Radio Simfonisch Orkest van Ljubljana

Strauss jr, Johann
Wiener Blut
Philadelphia Orchestra
Eugene Ormandy

Tweede uur

Bach, Carl Philipp Emanuel
Cello Concerto in A majeur: Allegro Assai
The English Concert
Andrew Manze

Silvestri, Alan
Forrest Gump Suite
Alan Silvestri

Beethoven, Ludwig von
Sextet voor 2 klarinetten, 2 hoornen en 2 fagotten in E mol Groot
Bedrich Tylsar, Frantisek Herman, Václav Kyzivát, Zdenek Tesar, Zdenek Tylsar,Vilém Horák

Vivaldi, Antonio
Concerto voor strijkers (en Continuo In A Majeur, RV 158)
I Solisti Veneti
Claudio Scimone

Strauss jr, Johann
Liebeslieder Walzer
Wiener Philharmoniker
Riccardo Muti

Rota, Nino
Amarcord
Nino Rota

 


Speellijst 25 februari 2018

Eerste uur

Mahler, Gustav
Symfonie nr. 5, deel 4: Adagietto
World Orchestra for Peace
Valery Gergiev


Prokofjev, Sergej
Dans van de Ridders
Kirov Orchestra
Valery Gergiev

Chopin, Frédéric
Wals nr. 10 Op. 69 Nr. 2
Vladimir Ashkenazy

Ponchielli, Amilcare
La Gioconda, Danza Delle Ore (Dans der Uren)
Orchestra del Maggio Musicale Fiorentino
Gianandrea Gavazzeni

Rossini, Giaochino
La Cenerentola, Nacqui All'affanno - Non più mesta
Orchestra del Teatro Comunale di Bologna
Cecilia Bartoli

Coleridge-Taylor, Samuel
Romance in G for Violin and Orchestra
London Philharmonic
Nicholas Braithwaite, Lorraine McAslan

Elgar, Edward
5 Military Marches No. 1: Pomp and Circumstance
New Zealand Symphony Orchestra
James Judd


Tweede uur

Coates, Eric
By the Sleepy Lagoon
East of England Orchestra
Malcolm Nabarro

Boccherini, Luigi
Gitaar kwintet nr. 4, Fandango
La Real Cámara
Jose Miguel Moreno

Delibes, Léo
Les Filles De Cadix
Berliner Philharmoniker
Michael Schonwandt, Natalie Dessay

Khachaturian, Aram
Masquerade Suite
Scottish National Orchestra
Neeme Järvi

Beasley, Marco
Tarantella Primma, Siconna E Terza
Accordone
Guido Morini, Marco Beasley

Hersch, Rainer
Windows XP Waltz
Philharmonia Orchestra at the Royal Festival Hall
Rainer Hersch

Piazzolla, Astor (arr. Bob Zimmerman)
Adiós Nonino
Nederlands Kamerorkest van het Concertgebouw
Carel Kraayenhof

Bach, Johann Sebastian
Invention 1 in C, BWV 772
Janine Jansen

 

 


Speellijst 18 februari 2018

Eerste Uur

Donizetti, Gaetano
La Fille du Régiment, Ah Mes Amis-Pour Mon Âme
Chorus of the Royal Opera House
Eric Garrett, Luciano Pavarotti

Vaughan Williams, Ralph
The Lark Ascending
London Philharmonic Orchestra
Vernon Handley, David Nolan

Tsjajkovski, Pjotr Iljitsj
De Notenkraker, Akte II, Scene III (De Prins en de Suikerboonfee)
Tbilisi Symphony Orchestra
Jansug Kakhidze

Dvorák, Antonin
Rusalka, Lied aan de Maan
London Symphony Orchestra
Georg Solti, Renée Fleming

Saint-Saëns, Camille
Danse Macabre
National Philharmonic Orchestra
Leopold Stokowski

Zamfir, Gheorghe
The Lonely Shepherd
James Last and his Orchestra
Gheorghe Zamfir

Gershwin, George
I Got Rhythm: Variations For Piano and Orchestra
Aalborg Symphony Orchestra
Wayne Marshall

Tweede uur

Haydn, Joseph
Concerto voor Trompet in Eb Majeur
English Chamber Orchestra
Martin Berinbaum

Verdi, Giuseppe
Rigoletto, La Donna È Mobile
New Philharmonia Orchestra
Carlo Bergonzi

Goodall, Howard
The Lord Is My Shepherd (Psalm 23)
Choir Of Wells Cathedral & Wells Cathedral School Chamber Orchestra
William de Chazal

Grieg, Edvard
Peer Gynt Suites, In de Hal van de Bergkoning
BBC Scottish Symphony Orchestra
Jerzy Maksymiuk

Mysliveček, Josef
Cello Concert in C Majeur
I Solisti Veneti
Claudio Scimone

Tsjajkovski, Pjotr Iljitsj
Het Zwanenmeer, Danse Russe (moderato)
Royal Philharmonic Orchestra
Barry Wordsworth, Janine Jansen

Saint-Saëns, Camille
Danse Macabre
José van Dam, Jean Philippe Collard

Piovani, Nicola
La Vita E' Bella


 


 


Speellijst 11 februari 2018

Eerste uur

Albinoni, Tomaso
Hobo Concert in D Mineur
Il Fondamento
Paul Dombrecht

Mozart, Wolfgang Amadeus
Piano Sonate no. 11, deel 3, "Turkse Mars"
Ronald Brautigam

Schubert, Franz
Erlkönig
Daniel Norman

Mozart, Wolfgang Amadeus
Die Zauberflöte, Der Holle Rache Kocht in meinem Herze
Wiener Philharmoniker
Georg Solti, Cristina Deutekom

Shore, Howard
The Breaking of the Fellowship
London Philharmonic Orchestra
Howard Shore

Bizet, Georges
Carmen, Ouverture
Orchestre Philharmonique de Strasbourg
Alain Lombard

Bizet, Georges
Carmen, L'amour est un oiseau rebelle (Habanera)
Orchestre National de Capitole De Toulouse
Angela Gheorghiu

Bruch, Max
Vioolconcert, deel 3
NHK Symphony Orchestra
Edo de Waart, Janine Jansen

Leerkes, Edith
Selma
Edith Leerkes

Sjostakovitsj, Dmitri
Wals II
Johann Strauss Orchestra
André Rieu


Tweede uur

Barber, Samuel
Adagio for Strings
Capella Istropolitana
Klaus-Peter Modest, Miki Sahasi

Morricone, Ennio
L'estasi dell'oro
Roma Sinfonietta Orchestra
Ennio Morricone, Susanna Rigacci


Bach, Johann Sebastian
Concert voor 2 Violen, BWV 1043
Suk Chamber Orchestra
Václav Smetáček

Offenbach, Jacques
Orpheus in de Onderwereld, Can Can
London Philharmonic Orchestra
Charles Gerhardt

Strauss, Johann jr.
Serenade voor Blazers, Op. 7
The Netherlands Wind Ensemble
Edo de Waart

Hopkins, Anthony
And The Waltz Goes On...
Johann Strauss Orchestra
André Rieu

Vivaldi, Antonio
Le Quattro Stagioni, L'inverno (Winter)
English Chamber Orchestra
Leonard Slatkin

Elgar, Edward
Enigma Variaties, Nimrod
BBC Philharmonic Orchestra
Andrew Davis

Goodall, Howard
Ecce Homo (Qui Est Faba)
The Choir Boys

 

 


Speellijst 4 februari 2018

Eerste uur

Puccini, Giacomo
Gianni Schicchi, O Mio Babbino Caro
Philharmonia Orchestra
Tullio Serafin, Maria Callas

Grieg, Edvard
Peer Gynt Suites, Solveig's Sang
London Festival Orchestra
Alfred Scholz

Sullivan, Arthur
Pirates of Penzance, Ouverture
Royal Philharmonic Orchestra
Isidore Godfrey

Sullivan, Arthur & Gilbert, William
Pirates of Penzance, Climbing over Rocky Mountain
Royal Philharmonic Orchestra & The D'Oyly Carte Opera Company
Isidore Godfrey

Haydn, Joseph
Symfonie nr. 49, La Passione
The Orchestra of St. John's
John Lubbock

Bartók, Béla
Hongaarse Schetsen, Megyar Kepek (Een avond in het dorp)
Budapest Symphony Orchestra

Tweede uur

Tsjajkovski, Pjotr Iljitsj
De Notenkraker, Bloemenwals
National Philharmonic Orchestra
Richard Bonynge

Mozart, Wolfgang Amadeus
Le Nozze di Figaro, Voi Che Sapete
Latvian National Symphony Orchestra
Alexandrs Vilumanis, Elina Garanča

Debussy, Claude
Rêverie
François-JoëlThiollier

Mozart, Wolfgang Amadeus
Sinfonia Concertante I. Allegro Maestoso
Academy of St. Martin
Gunther Hasselmann

Satie, Erik
Trois Gymnopédies
Anne Queffélec

Yo-Yo Ma, Chris Thile, Edgar Meyer, Stuart Duncan
Attaboy
Yo-Yo Ma, Chris Thile, Edgar Meyer, Stuart Duncan

Anderson, Leroy
The Typewriter
Leroy Anderson and his "Pops" Orchestra

 


Speellijst 28 januari 2018

Eerste uur

Grieg, Edvard
Piano Concerto in A mineur, Op. 16
Slovak Philharmonic Orchestra

Brahms, Johannes
Vioolconcert in D, Op. 77-3 Allegro Giocoso, Ma Non Troppo Vivace Poco Più Presto
Berliner Philharmoniker
Herbert von Karajan, Anne-Sophie Mutter

Monteverdi, Claudio
Duo Seraphim
Sonia Wieder-Atherton, Natalia Shakhovskaia

Tsjajkovski, Pjotr Iljitsj
The Sleeping Beauty, Op. 66-suite-waltz
Wiener Philharmoniker
Herbert von Karajan

Händel, Georg Friedrich
Serse, Ombra Mai Fu
Akademie für Alte Musik Berlin
Andreas Scholl

Tweede uur

Pachelbel, Johann
Canon & Gigue in D major,
London Baroque
Charles Medlam

Bach, Johann Sebastian
Double Violin Concerto in D Minor, BWV 1043: I. Vivace
The New Classical Consortium
Hanz Friedman

Wagner, Richard
Lohengrin, Akte 1: Prelude
Slovak Philharmonic Orchestra
Michael Halász

Caldara, Antonio
Selve Amiche
Pilar Lorengar

Van Veen, Herman, & Caldara, Antonio
Harlekijnlied
Herman van Veen

Chopin, Frédéric
Barcarolle in Fis Majeur, Op. 60
Martha Argerich

Enya
May It Be
2Cellos, London Symphony Orchestra
2Cellos

Mozart, Wolfgang Amadeus
Concert voor Fluit, Harp en Orkest in C majeur, II. Andantino
Berliner Philharmoniker
Herbert von Karajan, James Galway

Arcadelt, Jacques
Margot Labourez Les Vignes
The King's Singers


Speellijst 21 januari 2018

Eerste uur

Vaughan Williams, Ralph
Fantasia on a Theme by Thomas Tallis
London Philharmonic Orchestra
David Nolan

Satie, Erik
Je Te Veux
Jessye Norman, Dalton Baldwin

Prokofjev, Segej
Peter en de Wolf, Op.67: XIII. The Procession to the Zoo
Luxemburg Radio Symphony Orchestra
Edward Armstrong

Verhelst, Steven
Song for Japan
Trombonisten van het Sydney Symphony Orchestra
Steven Verhelst

Strauss jr, Johann
An der schönen Blauen Donau
Berliner Philharmoniker
Herbert von Karajan

Vivaldi, Antonio
Vedro con Mio Diletto
Ensemble Matheus
Philippe Jaroussky

Brahms, Johannes
Hongaarse Dans nr. 5
Roby Lakatos, František Janoska

Vloeimans, Eric
Alladin
Eric Vloeimans, Jörg Brinkmann, Tuur Florizoone

Tweede uur

Gardel, Carlos & La Pera, Alfredo
Por una Cabeza
The Tango Project

Ravel, Maurice
Bolero
London Symphony Orchestra
Valery Gergiev

Schubert, Franz
Die Forelle
Barbara bonney, Emanuel Ax

De Corte, Jules
Die Forelle
Jules de Corte

Von Beethoven, Ludwig
Symfonie nr. 9, Presto
Wiener Philharmoniker
Leonard Bernstein

Rossini, Giaochini 
Il Turco in Italia, Caro Padre Madre Amata
Theaterkoor en Orkest van La Scala
Cecilia Bartoli

Bach, Johann Sebastian
Hobo Concert in D mineur, BWV 1059r Adagio
Musica Bohemica
Jaroslav Krček 


Speellijst 14 januari 2018

Eerste uur

Haydn, Joseph
Kaiserquartett, Op. 76 nr. 3
Amadeus Quartet

Verdi, Giuseppe
La Traviata, E' strano, Sempre Libera
Orchestre National de l'Opera de monte carlo
Carlo Franci, Cristina Deutekom

Mendelssohn Bartholdy, Felix
Lieder Ohne Worte, Op. 109
Steven Isserlis, Melvyn Tan

Zimmer, Hans
Jisas Yu Holem Hand Blong Mi
Choir of All Saints

Smetana, Bedřich
Má Vlast, Vltava (Die Moldau)
Royal Liverpool Philharmonic Orchestra
Libor Pešek

Tweede uur

Vivaldi, Antonio
Concerto voor 2 trompetten en strijkers in C majeur, RV 537
The English Concert
Trevor Pinnock

Rimsky-Korsakov, Nikolaj
De Geschiedenis van Tsaar Saltan, Vlucht van de Hommel
Berliner Philharmoniker
Zubin Mehta

Rimsky-Korsakov, Nikolaj
De Geschiedenis van Tsaar Saltan, Vlucht van de Hommel (Flight of the Bumblebee)
Eastman Wind Ensemble
Wynton Marsalis

Puccini, Giacomo
La Bohème, Che Gelida Manina
Metropolitan Opera Orchestra
Nicola Luisotti, Ramón Vargas

Haydn, Joseph
Symfonie 45, Abschieds-Sinfonie
Orchestra of St. Luke
Charles Mackerras


Speellijst 7 januari 2018

 

 Eerste uur

Händel, Georg Friedrich
Rinaldo, Lascia ch'io pianga
The Academy of Ancient Music
Christopher Hogwood, Cecilia Bartoli

Glück, Christoph Willibald
Orfeo ed Euridice, Reigen seliger geister
Berliner Philharmoniker
Herbert von Karajan

Tárrega, Francisco
Gran Vals
Anika Hutschreuther

Bizet,Georges
Carmen, Les tringles des sistres tintaient
Orchestre de l'Opéra national de Paris
Georges Prêtre, Maria Callas

Howells, Herbert
Elegy for viola
City of London Sinfonia
Richard Hickox

Mascagni, Pietro
Cavellaria Rusticana, Intermezzo
Orchestra Sinfonica di Praga

Morricone, Ennio
Once upon a time in the west

Piazzola, Astor
Leonora's Love theme

Saint-Saëns, Camille
Introduction et rondo Capriccioso Op. 28
Royal Philharmonic Orchestra
Charles Duloit, Kyung Wha Chung

Tweede uur

Delibes, Leo
Lakmé, Viens, Malika... Dôme épais le jasmin
Orchestre National de l'Opéra de Monte-Carlo
Richard Bonynge

Gershwin, George
Rhapsody in Blue
Slovak Philharmonic
Libor Pešek

Dvořák, Antonín
Serenade voor strijkers, Op. 22
English Chamber Orchestra
Daniel Barenboim

 

 

 


Licht klassiek op Stadsradio Delft

 

 

Luister iedere zondag tussen 09.00 en 11.00 naar 'Licht klassiek', het heerlijke klassieke programma van Stadsradio Delft .

Stadsradio Delft verzorgt iedere zondag ochtend heerlijke opera, operette en licht klassieke muziek..

 

Gemist? Iedere woensdagavond wordt het programma tussen 19:00 en 21.00 uur herhaald..